Çorlu Oto Kurtarıcı

Tekirdağ/Çorlu merkezli Çorlu Oto Kurtarıcı firması, yolda kalmış ağır ticari araçları, hafif ticari araçları ve binek araçlarını kurtarma, çekme faaliyetlerini üstlenir. Firmamız tüm Trakya bölgesindeki araçları Trakya’nın neresinde olursa olsun çekici ve kurtarıcı donanım ve araçları sayesinde kurtarır. Yaklaşık yirmi senenin verdiği deneyim ve referanslarıyla bölgesindeki en büyük oto çekici firması olmaya aday şirket müşterilerinin acil her durumda ulaşabilmesi için yirmi dört saat aralıksız hizmet vermektedir.

Firmamızı yapacağınız kurtarma bildirimleri çağrı merkezimizce kaydedilip mobil ekiplerimize çok kısa bir süre de ulaştırılmaktadır. Çağrı ulaştırılan ekipler seri şekilde kurtarılacak aracın veya araçların olduğu bölgeye geleceklerdir. Çorlu Oto Kurtarıcı firmasına ait özel çekici araçlar, kurtarılacak araca en ufak hasar vermeden vinç veya çeşitli kaldıraçlar ile yerine yerleştirilip, sevk edilmesi gereken noktaya götürülecektir.

Kuruluşumuzun önceliği güvenli ve hasarsız taşımadır. Araçların güvenli taşınması için özel eğitimlerde geçmiş olan uzman personelimiz ile bölgesinin en güvenli oto kurtarıcı firması olarak bilinmektedir. Çorlu Oto Çekici ve Kurtarıcı Firması; Oto kurtarıcı faaliyetlerinin yanında müşterilerine yirmi dört saat yol yardımı imkânı sağlamaktadır. Trakya bölgesinde seyir halindeyken lastiği patlamış müşterilerin lastik değişimlerini yapıyoruz.

Yine Trakya bölgesinde herhangi bir mevkide yakıtı bitmiş araçlara en kısa sürede ulaşarak yakıt ikmali hizmetini sağlıyoruz. Araçlarını çektiğimiz müşterilere yol yardımı kapsamında yetişmesi gereken yerlere çok kısa zaman zarfında gitmek istediği yere ulaştırıyoruz. Kaliteli hizmet tesadüf değildir, Çorlu Oto Çekici ve Kurtarıcı kuruluşu müşterilerin memnuniyetini ön planda tutar. Siz de güvenli bir seyahat için yol yardımı ve çekici hizmetleri sağlayan Çorlu Oto Çekme ve Kurtarma firmasını arayın.
İletişim Numarası: 0542 523 33 65

  • Çorlu Oto Kurtarıcı,  her türlü araca geniş bir ulaşım ağında taşıma hizmetleri sağlamaktadır.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, toplu araçların nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, yolda kalmış araçları kurtarma hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, yol yardımı hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, oto kurtarma ve vinç hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, forklift kiralama hizmetlerini kıymetli müşterilerine sunmaktadır.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, araç lastik değişim hizmetini gerçekleştirmektedir.
  • Çorlu Oto Kurtarıcı, araç yakıt ikmali hizmetini gerçekleştirmektedir.
Etiketler:, , , , , , , , , ,

Yoruma kapalı.